top of page

Het team van Instructiefilm: Menno van der Steen

Ons team van experts zijn gespecialiseerd in e-learnings en poortinstructies op het gebied van hygiëne, infectiepreventie en veiligheid. Een team om trots op te zijn dus! Vandaag stelt onze collega Menno van der Steen zich voor.

'Binnen Instructiefilm.nl omschrijf ik mezelf het beste als "content creator". Ik vervul de rol van animator, video editor en e-learning ontwikkelaar. Daarnaast ben ik ook veel betrokken bij het ontwikkelen van ons eigen online e-learning portaal en doe ik de klanten-support van dit systeem.'

'In mijn vrije tijd ben ik graag bezig met het maken van animaties en video editing. Ik kijk graag naar films en series of ga naar de bioscoop. In het weekend steek ik graag de barbecue aan om iets lekkers te bereiden.'

'Van kinds af aan ben ik geïnteresseerd geweest in het maken van animatiefilms in allerlei verschillende vormen. Bij animatie breng je stilstaande beelden tot leven en je bent zelf de regisseur. Na het afronden van mijn studies ben ik van mijn hobby mijn werk gaan maken. Dat doe ik nu bij Instructiefilm.nl!'

Man kijkt naar scherm met instructiefilm
RECENTE NIEUWSBERICHTEN

Blijf op de hoogte

Lees hier de nieuwste ontwikkelingen en belangrijke updates over veiligheidsregels en -instructies.

werknemer met bedrijfskleding en PBM's ( persoonlijke Beschermings Middelen

#e-learning, #arbo, #ongevallen voorkomen, #veilig werken

Instructiefilm.nl biedt interactieve Arbo 

e-learnings opgedeeld in vier niveaus (A,B,C en D)

Hiermee krijgen medewerkers en bezoekers specifieke veiligheidsinstructies afgestemd op hun risicoprofiel. De trainingen variëren van basisregels (Level A) tot risicovolle werkzaamheden zoals besloten ruimtes en ATEX (Level D).

Bekijk het volledige overzicht en de e-learnings op https://www.instructiefilm.nl/e-learning

selectie veiligheid.

Onze modulaire opbouw in Arbo Level A t/m D zorgt ervoor dat elke medewerker, van kantoorpersoneel tot gespecialiseerde technicus, precies de juiste kennis krijgt uitgelegd. Deze e-learning hebben we in de talen Nederlands Engels Duits en Pools. 

Daarnaast bieden wij bedrijven de mogelijkheid om onze e-learnings volledig aan te passen aan de specifieke wensen en behoeften van hun organisatie. 

animatiebeeld beveiliging op apparatuur

#animatie, #e-learning, #instructiefilm, #privacy

Draagvlak creëren voor Privacywetgeving met onze e-learning;
Het  beschermen van gegevens doe je samen!

In een tijd waarin organisaties steeds meer gegevens verwerken, wordt zorgvuldig omgaan met privacy en persoonsbeveiliging belangrijker dan ooit. Niet alleen omdat de wet dit van ons vraagt (denk aan de AVG), maar ook omdat het vertrouwen van klanten en medewerkers op het spel staat. Een kleine fout – een verkeerd verzonden e-mail, een onbeveiligde laptop of het delen van gegevens zonder toestemming – kan al leiden tot een privacy schending met grote gevolgen.

allergenen

#e-learning, #instructiefilm, #allergenen, #voedselveiligheid

Onze instructiefilm "Allergenen in de voedingsmiddelen-industrie" vernieuwd! 

Het aantal mensen met een voedselallergie blijft toenemen. In Europa is dit aantal in de afgelopen twintig jaar verdubbeld. Voor mensen met een voedselallergie kan zelfs een minimale hoeveelheid van het verkeerde ingrediënt al leiden tot een ernstige, soms levensbedreigende reactie. Deze ontwikkeling maakt allergenenbeheersing een steeds belangrijker aandachtspunt binnen de voedingsmiddelenindustrie.

#veilig werken, #ongevallen voorkomen, #e-learning

Wat kunnen we leren van de meest voorkomende arbeidsongevallen in 2025?

Een ongeluk zit in een klein hoekje – zeker in een fabriek, waar machines, voertuigen en mensen continu samen zijn. Eén verkeerde stap, een onoplettend moment of een klein technisch mankement kan al grote gevolgen hebben. Maar waar gaat het nu het vaakst mis en wat kunnen we hiervan leren? Wij zetten de 10 belangrijkste oorzaken van ongevallen in fabrieken voor je op een rij.

animatiebeeld met werknemer en aangegeven welke beschermingsmiddelen hij moet gebruiken

#animatie, #e-learning, #instructiefilm, #poortinstructie, #veilig werken

"Meer dan 450 bedrijven moesten deuren sluiten voor schenden voedselveiligheids-regels", bleek uit recente controles in de Belgische foodsector. 

Deze bedrijven leefden de voedselveiligheidsregels niet voldoende na. Veiligheid en hygiëne zijn integraal onderdeel van werken in deze sector. Onduidelijkheden of nalatigheid kunnen directe gevolgen hebben.


Bescherming van levensmiddelen in levensmiddelenfabrieken tegen criminelen

#animatie, #fooddefense, #foodfraud, #e-learning

Week van de Veiligheid: 

Ben jij voorbereid op criminaliteit in de foodsector?

‘Ben jij voorbereid op criminaliteit?’ Dat is het thema van de week van de veiligheid, een initiatief van en door ondernemers. Criminelen worden steeds slimmer en zoeken continu naar manieren om toe te slaan.


Man kijkt naar scherm met instructiefilm

#e-learning, #poortinstructie


Het team van Instructiefilm: Menno van der Steen

Van kinds af aan was Menno al geïnteresseerd in het maken van animatiefilms in allerlei verschillende vormen. In dit artikel lees je hoe onze collega Menno deze interesse nu toepast in zijn werk.

afbeelding leren of instrueren

#e-learning, #poortinstructie

Leren of instrueren, wat is het verschil?

Beide processen vullen elkaar aan. Instructie biedt de basis, terwijl leren helpt om kennis verder te ontwikkelen en toe te passen. Bij het maken van films en e-learnings zoeken we altijd naar de juiste balans.

Vrouw in een werkplek

#e-learning, #poortinstructie, #animatie, #instructiefilm

Het team van Instructiefilm: Iris Habraken

'Er zijn weinig dingen in het leven die ik al zo lang en met zoveel plezier doe als tekenen. Het is een heerlijke activiteit waarmee ik mezelf zowel tot rust kan brengen, als uit kan dagen. Het mooie is dat je eigenlijk nooit uit-ontwikkeld bent!'

Man op blauwe heftruck met een bord met veiligheidsregels | Instructiefilm.nl

#e-learning, #poortinstructie

Wat is Adaptive Learning en hoe wordt het toegepast?

In de wereld van interactief leren wordt vaak de term Adaptive Learning gebruikt. Maar wat is Adaptive Learning precies en waarom wordt het beschouwd als de toekomst van leren?

Twee personen bij een handdesinfectie apparaat | Instructiefilm.nl

#e-learning, #poortinstructie

Een veiligheidscultuur creëren binnen de organisatie

Een essentieel onderdeel van veiligheid op het werk is een duidelijk beleid. Want hoe zorg je ervoor dat veiligheidsregels écht worden begrepen en toegepast binnen een organisatie?

computerscherm met een toets van een e-learning | Instructiefilm.nl

#poortinstructie, #e-learning

Bezoekers en medewerkers ontvangen met hardware

Bezoekers en medewerkers op een gebruiksvriendelijke manier ontvangen, instrueren en registreren. Welke hardware is daarvoor nodig?

bottom of page